Anapolon


Co to jest Anapolon?

Anapolon to syntetyczny steryd anaboliczny, który został opracowany w latach 60. XX wieku. Był używany jako lek zwiększający wydajność przez sportowców i kulturystów.

Anapolon znany jest również jako methandrostenolon, należy do rodziny pochodnych testosteronu, które zaliczane są do sterydów anaboliczno-androgennych (SAA), był stosowany w leczeniu chorób charakteryzujących się zanikiem mięśni.

Jak działa Anapolon?

Anapolon to suplement budujący mięśnie, który jest stosowany przez kulturystów w celu zwiększenia masy i siły mięśni.

Anapolon zawiera sterydy anaboliczne. Jest to syntetyczna forma testosteronu, która pomaga w rozwoju męskich cech płciowych, a także zwiększa masę i siłę mięśni.

Anapolon działa naśladując działanie testosteronu w organizmie, pomagając w ten sposób w rozwoju męskich cech płciowych, zwiększając masę i siłę mięśni. Czyni to poprzez wiązanie się z receptorami androgenowymi, które znajdują się na komórkach w całym ciele.

Jakie są korzyści z używania Anapolonu?

Anapolon ma wiele zalet. Może zwiększyć masę mięśniową, siłę i wytrzymałość. Może również zmniejszać akumulację tłuszczu i poziom cholesterolu w organizmie.

Anapolon jest mniej anaboliczny niż Dianabol i ma znacznie krótszy okres półtrwania, więc nie trzeba go zażywać codziennie. Anapolon to propionianowy steryd anaboliczny, który w połączeniu z odpowiednią dietą i treningiem może dać ogromne przyrosty tkanki mięśniowej.

Jednak anapolon nie jest sterydem, którego chcesz używać długoterminowo i najlepiej jest go unikać tych, którzy nie są w trybie zawodów.

Wykazano przede wszystkim, że Anapolon ma właściwości szybkiego wzrostu mięśni, gdy jest stosowany z odpowiednią dietą i treningiem. Wykazano, że dodatkowa masa mięśniowa zmniejsza zmęczenie i poprawia jakość życia. Jest powszechnie stosowany w połączeniu z suplementami diety i innymi lekami, takimi jak Anavar, który tworzy z nim efekt synergiczny.

Jakie są skutki uboczne stosowania Anapolon?

Anapolon to lek stosowany w celu zwiększenia masy mięśniowej. Skutki uboczne Anapolon są liczne i mogą się różnić w zależności od osoby.

Skutki uboczne Anapolon mogą obejmować ciężki trądzik, wypadanie włosów i uszkodzenie wątroby, jednak skutki uboczne są rzadkie i po odstawieniu leku te działania niepożądane ustąpią.

Anapolon Dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie Anapolon przez około dwa do czterech tygodni, ponieważ jest naprawdę skuteczny i może mieć duży wpływ na wątrobę, nerki i inne narządy.

Mając to na uwadze, należy zauważyć, że już po 4 tygodniu przyjmowania Anapolonu nasz organizm staje się odporny na efekty, a my pozostajemy niezadowoleni.

Jeśli chcemy uzyskać pozytywne rezultaty, powinniśmy postępować zgodnie z zaleceniami dotyczącymi dawkowania na opakowaniu i przyjmować co najmniej 1-2 tabletki dziennie (w zależności od naszej siły, wagi i celu)

Anapolon można przyjmować z jedzeniem, ale warto również rozważyć dodatkowe wsparcie trawienne. Widoczne efekty dawek zaczynają być widoczne po około trzech dniach.

Jak zażywać Anapolon?

  • czas trwania cyklu – 2-4 tygodnie
  • nie stosować dłużej niż 4 tygodnie
  • zażywamy od 50mg 150mg na dobę
  • spożywamy w trakcie posiłku

Anapolon Podsumowanie

Anapolon jest bardzo silnym sterydem, który bardzo szybko pomaga budować masę i siłę mięśni. Używanie go dłużej niż zalecany czas może prowadzić do komplikacji zdrowotnych. Napięcie mięśni zmniejszy się również po zużyciu Anapolonu, ponieważ nasz organizm szybko nauczył się go przetwarzać.

Wiele osób wydaje się lubić ten potężny steryd i poleca go innym, ponieważ zauważają różnicę w samopoczuciu już po 1 lub 2 dniach. Nigdy jednak nie przekraczaj zalecanej dawki, ponieważ nie potrzebujesz dodatkowego obciążenia na ramionach.